Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Noc Deppa [zakończony] 1

ENEMEF: Noc Deppa to zestaw doskonałych filmów z jednym z najlepszych współczesnych aktorów, najbardziej znanym z ról w Piratach z Karaibów, Marzycielu oraz Co gryzie Gilberta Grape'a. Uznawany za człowieka o tysiącu twarzy i urodzie amanta Johnny Depp cały czas zaskakuje nowym wcieleniem, zagrał już w ponad 60 filmach, zdobył 19 nagród filmowych i 48 nominacji, z czego 3 do Oscara. ENEMEF już 23.10!

W konkursie wygrywają: lasotek88 i Event – serdecznie gratulujemy!

Podczas Maratonu Deppa zostaną zaprezentowane cztery filmy. Na ekranie zobaczymy najnowszą, mroczną kreację aktora w mocnym, opartym na faktach filmie Pakt z diabłem, a także: opowieść na lekkim rauszu Dziennik zakrapiany rumem, widowiskowego i pełnego przygód Jeźdźca znikąd oraz barwne i zabawne Mroczne cienie.

W repertuarze:

ENEMEF: Noc Deppa odbędzie się w kina sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Poznań Malta, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Olsztyn oraz Silver Sceen Łódź.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:30 rano

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenia na nocny maraton filmowy ENEMEF: Noc Deppa 23 października o godz. 22:00 w Multikinie Warszawa Wola, Wrocław Arkady, Gdynia.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

*Zadanie 1. i 2. można wykonać oceniając i komentując jeden film.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Warszawa Wola, Wrocław Arkady, Gdynia)
- w tytule maila proszę wpisać: Noc Deppa

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 21.10.2015 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 22.10.2015 do godziny 18:00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2015-10-21

Po jednym filmie prawdopodobnie miałbym dość maniery Deppa.

EwaGabrys 2015-10-21

A Lublina nie ma – hlip hlip hlip

Proszę czekać…