Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Thor 3 będzie najmroczniejszym filmem Marvela? 5

Z najnowszych doniesień wynika, że scenariusz filmu Thor: Ragnarok autorstwa Christophera Yosta sprawi, iż będzie to najmroczniejszy ze wszystkich dotychczasowych części filmowego uniwersum Marvela.

Dodatkowo informacje te potwierdzają niedawne plotki o tym, że w filmie zobaczymy Hulka, w którego ponownie wcieli się Mark Ruffalo. Swoje role w produkcji powtórzą także Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki) i Jaimie Alexander (Lady Sif).

Sam Hulk ma być jedną z kluczowych postaci filmu, a jego humorystyczne relacje z Thorem mają nieco temperować dramatyczne i mroczne wydarzenia na ekranie. Sami superbohaterowie wyruszą w kosmiczną podróż. Na razie nie wiadomo jednak co będzie celem tej wyprawy. Niektóre plotki sugerują, że może chodzić o Planet Hulk.

Inne z kolei mówią o tym, że Thor wraz z Hulkiem trafią do Walkirii, gdzie spotkają kolejną superbohaterkę znaną z kart marvelowskich komiksów – Valkyrie, a.k.a. Brunnhilde. Postać ta łączy się również z The Defenders oraz Doktorem Strange’em. Jak wiadomo oba te projekty są przez Marvela przygotowywane. Jej największym wrogiem jest Enchantress, którą wymienia się jako główną przeciwniczkę w Thor: Ragnarok.

Oczywiście na razie są to tylko i wyłącznie spekulacje fanów oraz mediów. Na ten moment Marvel nie potwierdził informacji o rzekomym pojawieniu się Hulka w filmie. Co więcej, wciąż czekamy na oficjalne informacje odnośnie osoby, która go wyreżyseruje. Faworytem jest Taika Waititi.

Premiera Thor: Ragnarok zapowiedziana jest na 3 listopada 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…