Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

NMF - Maraton Halloween w Kinie Helios 0

Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do "nieprzespanej" nocy i sale kinowe oddane do dyspozycji "nocnych marków". To przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim.

Tym razem Kino Helios przygotowało dla fanów kina grozy dwa niezwykle interesujące maratony z okazji Halloween. 30 i 31 października we wszystkich kiach sieci Helios, Maratończycy mogą wybierać spośród aż ośmiu horrorów, które w większości zostały sprowadzone specjalnie z tej okazji.

W zestawie pierwszym cztery premierowe filmy, dostępne tylko dla widzów sieci kin Helios! Zagrane zostaną najmocniejsze horrory jakie można było zobaczyć w ostatnim czasie, a wśród nich: Dark Was The Night, The Houses October Built, City Of Dead Men i The Evil Inside.
W zestawie drugim premierowo zagrane zostanie Sparrow, a potem jeszcze Poltergeist, Byzantium i na koniec świetny Coś za mną chodzi!

Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. Pewne jest, że każdy z nich dostarczy taką dawkę przerażającego mroku i obezwładniającego strachu, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć.
Czy jesteście na to gotowi?

Start: 30.10.2015. godz. 23.00 do rana
Start: 31.10.2015. godz. 23.00 do rana

ZESTAW 1
Dark Was The Night (Premiera!)
The Houses October Built (Premiera!)
City Of Dead Man (Premiera!)
The Evil Inside (Premiera!)

ZESTAW 2
Sparrow (Premiera!)
Poltergeist
Byzantium
Coś za mną chodzi

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…