Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Robert Rodriguez zamiast Jamesa Camerona! 1

Mamy dwie informacje dla osób oczekujących filmu Alita: Battle Angel. Jedna bardzo dobra, druga już trochę mniej.

Twentieth Century Fox i James Cameron ogłosili, że rozpoczynają się prace na projektem. Jak łatwo się domyśleć to była ta lepsza wiadomość. Ta gorsza dotyczy reżysera, który zasiądzie za kamerami. Nie będzie nim James Cameron, a Robert Rodriguez. Twórca Avatara będzie jednak jednym z producentów.

Robert i ja chcieliśmy stworzyć ten film od lat, więc byłem zadowolony kiedy powiedział mi, że chce zrobić Battle Angel. On jest skory do współpracy. Jesteśmy jak dzieciaki budujące gokarty, które mają wiele zabawy korzystając z kreatywności i technikaliów. Ten projekt jest mi bardzo bliski i wierzę w Roberta jak w nikogo innego. Ze swoją techniczną wirtuozerią i buntowniczym stylem, swoją reżyserią wzbudzi wiele emocji.

powiedział James Cameron.

Battle Angel to historia cyborga bojowego o imieniu Alita. Zostaje on przywrócony do życia przez naukowca Daisuke Ido, aby walczyć ze złoczyńcami stąpającymi po Ziemi.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2015-10-15

Chciałbym, żeby Cameron wziął obie chwilę wolnego od "Avatarów" i zrealizował "Battle Angel", film który leży na półce już wiele wiele lat.

Quagmire 2015-10-15

Po 10 chudych latach w trakcie których Rodriguez spłodził aż 7 rozczarowujących finansowo filmów, nagle latynoski kapelusznik dostaje superprodukcję na zlecenie wielkiego studia. Czyli coś w czym nie ma żadnego doświadczenia mimo ponad 20-letniej kariery. Cameron musi mocno w niego wierzyć.

Proszę czekać…