Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Spectre - plakat specjalnie dla kin IMAX 3

Już 6 listopada w kinach na całym świecie zadebiutuje 24. film serii o przygodach Agenta 007 – Spectre. Z tej okazji zaprezentowano nowy plakat stworzony specjalnie dla kin IMAX. Znajdziecie go poniżej.

Po raz czwarty w postać Jamesa Bonda wcieli się Daniel Craig. Oprócz niego w filmie zobaczymy także Christophera Waltza, Monicę Bellucci, Naomie Harris, Léę Seydoux, Bena Whishawa, Ralph Fiennes oraz Jespera Christensena. Reżyserem obrazu jest Sam Mendes.

Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Redox 2015-10-16

Dość niecodzienny jak na IMAX-owy plakat w porównaniu do klasycznej IMAX-owej grafiki z ostatniego Bonda, bardziej powiedziałbym, że to jakiś teaserowy poster.

Michał 2015-10-15

Jak przeważnie IMAXowy lepszy niz wcześniejsze

Quagmire 2015-10-15

Najlepszy z całej kampanii, ale nie kojarzący się z filmem bez znajomości zwiastuna. Dlatego dość dziwny, nawet jak na specyfikę plakatów dla Imaxa.

Proszę czekać…