Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Annabelle nadal będzie straszyła! 1

Nie od dzisiaj wiadomo, że najpierw liczy się to ile film zarobił, a nie to co sobą reprezentuje. Podjęto decyzję o stworzeniu kontynuacji spin-offu ObecnościAnnabelle.

Produkcja, która w dużej mierze bazowała na popularności horroru Jamesa Wana, nie została przyjęta zbyt dobrze przez krytykę. Pomimo tego sprzedała się znakomicie. Przy budżecie niespełna 7 milionów dolarów, film zarobił na całym świecie 256 milionów dolarów. Decyzja o sequelu wydaje się być oczywista dla producentów.

Za scenariusz ponownie będzie odpowiadał Gary Dauberman. Na razie trwają poszukiwania człowieka, który zajmie się reżyserią. Przy pierwszej części Annabelle, za kamerą stanął John Leonetti. Producentem projektu jest James Wan, który aktualnie pracuje nad sequelem Obecności.

John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana, którzy brutalnie atakują małżonków. Jednak rozlana krew i przerażenie to nie wszystko, co po sobie pozostawią. Okultyści wywołają istotę tak złą, że nic z tego, co uczynili, nie będzie w stanie równać się ze złowrogą bramą do świata przeklętych, jaką stanie się Annabelle.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…