Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Świetny start Ant-Mana w Chinach 0

Ant-Man w amerykańskich kinach nie radził sobie najgorzej, ale sam Marvel pewnie oczekiwał więcej. Inaczej sprawa wygląda na rynkach zewnętrznych. Ostatnia część filmowego uniwersum Marvela znakomicie zadebiutowała w Chinach.

W amerykańskich i polskich kinach film debiutował kilka miesięcy temu. Dopiero teraz przyszła pora na chińską premierę. W pierwszy weekend obraz zdołał zarobić znakomite 43.2 miliony dolarów i ma realne szanse na przekroczenie półmiliarda dolarów wpływów na całym świecie. Obecnie na koncie najmniejszego z superbohaterów znajduje się 454 miliony dolarów.

Jeszcze przed premierą bano się, że Ant-Man może stać sie najgorszym pod względem zarobionych pieniędzy filmów historii uniwersum. Jak się okazało niepotrzebnie. Na świecie bohater grany przez Paula Rudda wyprzedził już trzy inne filmy z superbohaterami Marvela – The Incredible Hulk, Captain America: Pierwsze starcie oraz Thor.

Z pewnością ten wynik utwierdziłby producentów i ludzi z Marvel Studios, że decyzja o stworzeniu kontynuacji była jak najbardziej dobra. Przypomnijmy, że na 6 lipca 2018 roku zaplanowano premierę Ant-Man And The Wasp.

Źrodło: cinemablend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…