Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Baron Zemo nie będzie nosił maski 1

Captain America: Civil War to film, który otworzony trzecią fazę filmowego uniwersum Marvela. Złoczyńcą, z którym będą musieli zmierzyć się superbohaterowie będzie Baron Zemo, w którego wcieli się Daniel Brühl. On sam wypowiedział się na temat postaci, którą przyjdzie mu zagrać.

On nie będzie nosił maski. Możecie być tym zaskoczeni, ponieważ to coś całkiem innego. Będzie on tylko lekko powiązany z komiksową postacią. I to jest to co właśnie lubię w Marvelu. Niektórzy bohaterowie i rzeczy mogą być powiązane z rzeczywistością, więc moja postać może pochodzić z całkiem innych rejonów niż mogłoby się wydawać.

powiedział Brühl w wywiadzie.

Niemiecki aktor zapytany o to czy Baron Zemo może być długofalowym przeciwnikiem Kapitana Ameryki odpowiedział:

Scenariusz został tak napisany, że jest taka możliwość.

Zemo jest jednym z najpopularniejszych przeciwników Kapitana Ameryki. Jako naukowiec stworzył specyfik o nazwie Klej X, przez który na stałe scalił jego twarz z maską znaną z komiksów. Z powodu tego wydarzenia Heinrich Zemo oszalał i za swój cel obrał sobie zniszczenie Steve’a Rodgersa.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2015-10-20

Tak sobie myślę, że jest w końcu szansa na czarny charakter, który będzie w uniwersum trochę dłuzej aniżeli w jednym filmie. W Civil War Zemo może być zwykłym naukowcem, który wynajduje właśnie ten specyfik i z czasem, powoli zaczyna tracić rozum. I w kolejnej produkcji – nie wiem czy znowu solowy film o Capie – może być już prawdziwym Baronem Zemo w swoim znakomitym stroju.

Szkoda byłoby gdyby zrezygnowano z takiego wyglądu. Baron wygląda czadowo z swoim kostiumie.

Proszę czekać…