Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Peyton Reed ponownie za kamerą Ant-Mana! 2

Peyton Reed ponownie zawita do filmowego uniwersum Marvela. Reżyser po raz kolejny zasiądzie za sterami filmu o najmniejszym superbohaterze na świecie, Ant-Manie.

The Hollywood Reporter podał informację, że Reed negocjuje posadę reżysera filmu Ant-Man and the Wasp, który do kin miałby wejść w 2018 roku. Wydaje się, że te rozmowy to tylko formalność i już niebawem ta wiadomość zostanie potwierdzona oficjalnie.

Ta decyzja Marvela nie powinna być dla nikogo wielkim zaskoczeniem. Pomimo wielu obaw, Ant-Man okazał się być bardzo udaną produkcją, a Reed w udany sposób zastąpił na reżyserskim stołku Edgara Wrighta. Krytyka, jak i fani na świecie ciepło przyjęli nowego bohatera w uniwersum. Obraz również nieźle poradził sobie w kinowych kasach. Szczególnie na rynkach zewnętrznych. Łącznie film zarobił już ponad 453 miliony dolarów, a to przecież jeszcze nie koniec ponieważ dopiero w poprzedni weekend zadebiutował w Chinach. Przewiduje się, że Ant-Man zdoła zarobić ponad 500 milionów dolarów.

Ant-Man and the Wasp do kin wejdzie 6 lipca 2018 roku. Swoje role powtórzą Paul Rudd oraz Evangeline Lilly, która wcieli się w postać tytułowej Wasp.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Movieman 2015-10-22

No i tak naprawdę przy okazji sequelu Ant-Mana, okaże się co było jego pomysłami, a co Wrighta. Prawdziwy test dla Reeda.

Proszę czekać…