Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Świat w opałach anulowany 0

Świat w opałach zakończył swój żywot po jedynym sezonie. Serial, którego gwiazdami byli Tim Robbins i Jack Black został anulowany, pomimo wcześniejszego zamówienia drugiej serii.

Produkcja od początku emisji nie była zbyt wysoko ceniona. Widzowie, jak i krytycy podchodzili do niej sceptycznie.

Po analizie naszej ramówki i programów, stwierdziliśmy że niestety nie możemy dać drugiego sezonu serialowi Świat w opałach. Jesteśmy dumni z pierwszej serii i życzymy wszystkim ludziom zaangażowanym w produkcję wszystkiego najlepszego.

ogłosiło HBO.

Świat w opałach skupia się na kryzysie geopolitycznym i jego wpływie na trzech zróżnicowanych i zdesperowanych mężczyzn: Waltera Hollandera (Tim Robbins), amerykańskiego sekretarza stanu, Alexa Coppinga (Jack Black), pokornego oficera służby zagranicznej i Zeke’a Callahana (Pablo Schreiber), asa lotnictwa marynarki wojennej. Wszyscy trzej muszą współpracować w otaczającym ich chaosie, aby ocalić ziemię przed wybuchem III wojny światowej.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2015-10-28

HBO chyba rzadko kasuje po 1 sezonie. Mam rację?

Gracjan Mikitin Quagmire 2015-10-28

Komediowe na pewno częściej – Witam: Panie (był film niedawno), Lucky Louie, Wielki Powrót z 2005 roku dopiero niedawno doczekał się drugiego sezonu czy Jonah z Tonga. No, ale zazwyczaj seriale drugi sezon dostają. Coś mi się wydaje, że wybierano – albo Brink albo Gracze. I wybrano na Johnsona.

Proszę czekać…