Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prace nad Obcym 5 zostały wstrzymane! 1

Nie mamy dobrych informacji dla fanów Neilla Blomkampa. Reżyser Dystryktu 9 poinformował za pośrednictwem swojego Twittera, że prace nad jego kolejnym filmem – Obcy 5, zostały wstrzymane.

Jak podają media, 20th Century Fox zdecydowało się odłożyć na bok projekt Blomkampa. Aktualnie numerem jeden jest kontynuacja Prometeusza – Alien: Paradise Lost, za kamerą której stanie Ridley Scott. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się 31 grudnia w Australii.

Neill Blomkamp tym samym porzuca projekt stworzenia Obcego 5 i zajmie się dalszym rozwijaniem swojej kariery. Na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek powróci do swoich pomysłów, które przecież przez wiele tygodni były prezentowane w sieci. Zapewne wszystko będzie teraz zależało od wyniku kasowego produkcji Ridleya Scotta.


Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2015-10-31

Bardzo rozczarowujący news, bo bardziej czekałem w zasadzie na piąty rozdział Aliena aniżeli sequel Prometeusza. Niech Scottt nie zapomina, że nie każdy jego film był sukcesem na miarę "Marsjanina".

Quagmire 2015-10-30

No i Scott dopiął swego. Z drugiej strony Prometeusz 2 miał już być kręcony przed Marsjaninem, a był zapowiadany od trzech lat, za to Blomkamp wyskoczył ze swoim Obcym niczym królik z kapelusza.

Proszę czekać…