Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W samym sercu morza w finałowej zapowiedzi 2

W za niecałe dwa tygodnie do amerykańskich kin zawita nowy film Rona Howarda, reżysera takich produkcji jak Piękny umysł czy Wyścig. Z tej okazji Warner Bros. Pictures opublikowało w sieci finałowy zwiastun W samym sercu morza. Zapraszamy do zapoznania się z nim poniżej.

Zimą 1820 r. płynący z Nowej Anglii statek wielorybniczy Essex został zaatakowany przez przerażające stworzenie — gigantycznego kaszalota o niezłomnej woli i niemal ludzkim pragnieniu zemsty. Ta autentyczna katastrofa morska zainspirowała Hermana Melville’a do stworzenia powieści "Moby Dick". Jednak autor książki opisał tylko część tej historii.

Film W samym sercu morza przedstawia, jak uczestnicy wyprawy, którzy pozostali przy życiu po starciu z wielorybem, walczą o przetrwanie, przekraczając granice własnej wytrzymałości i dokonując niemożliwego. W obliczu żywiołu i głodu przerażona i zrozpaczona załoga statku Essex, zwątpi w swoje najgłębsze przekonania: wartość ludzkiego życia i moralność swojego zajęcia. Tymczasem kapitan będzie próbował odnaleźć drogę do domu, a pierwszy oficer postawi sobie za cel pokonanie wieloryba.

W obsadzie filmu znaleźli się Chris Hemsworth, Cillian Murphy, Tom Holland, Brendan Gleeson, Ben Whishaw oraz Sal Longobardo. Premiera filmu w polskich kinach 4 grudnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…