Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Epicki zwiastun Warcrafta! 3

Dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – w walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków.

Warcraft: Początek, który do polskich kin trafi 10 czerwca 2016 roku, doczekał się pełnego oficjalnego zwiastuna. Zapoznajcie się z nim już teraz.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Redox 2015-11-07

To daleki materiał do epickiego zwiastuna. Niestety… kolejny raz adaptacja gry nie zwiastuje niczego ponad przeciętnego.

Quagmire 2015-11-07

Przeciętny, niezbyt zachęcający zwiastun. Dobrze, że tak mało jest scen w krainie Orków, są zdecydowanie najsłabsze. Gdy tylko pojawiają się interakcje z ludźmi, drzewa, śnieg i bardziej ziemskie plenery to całość nabiera życia, oddechu, rozmachu. Strasznie nierówne CGI. Byłem przekonany, że starannie wypolerują ten zwiastun, a tutaj różnice w ruchach, wykonaniu skóry widać nawet pomiędzy ujęciami (średnio wierzę w poprawianie przy tysiącach innych ujęć, kopiowanie statystów w zwiastunach i gotowym Hobbicie zupełnie pozbawiło mnie złudzeń).

Bercik022 2015-11-07

A ja powiem że to wygląda przeciętnie tak jak by to działo się w jednym miejscu i rzadko co zmieniana by była sceneria, znowu widać temat ze inni muszą zaufać czlowiekowi miliony razy powielany.

Rafał 2015-11-07

Dużo zielonego ekranu, a może on jest wszędzie. Ale nie powiem jako że grałem w WoW’a kilka lat i tak obejrzę, ze względu na sentyment. No i oczywiście For the Alliance! :)

kpr 2015-11-07

<3! Ragnar dalej gra Ragnara chyba ale i tak łzy mi leciały jak to oglądałem. Od zawsze.. od zawsze czekałem na film Warcrafta.. nigdy nie mogłem pojąć czemu jeszcze go nie ma.. no ale doczekaliśmy się potężnego CGI, jakikolwiek nie będzie ten film – jestem w kinie <3.

Proszę czekać…