Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Katee Sackhoff chce dołączyć do rodziny Marvela 0

Powoli staje się czymś normalnym, ze aktorzy i aktorki wyrażają zainteresowanie rolami w ekranizacjach komiksów. Spore gaże i wielka popularność takich produkcji sprawiają, że są to łakome kąski dla hollywoodzkich gwiazd. Kolejną z nich jest Katee Sackhoff, która również wyznała, że chętnie zagrałaby w filmowym uniwersum Marvela. W którą powstać chciałby się wcielić aktorka znana z serialu Battlestar Galactica?

Aktorka w wywiadzie udzielonemu Playboyowi wyznała, że chciałby powtórzyć swoją rolę w reboocie o przygodach Spider-Mana. Chodzi tutaj o postać Black Cat, której Sackhoff użyczała głosu przy okazji gry komputerowej "Spider-Man: Edge of Time":

Oh, na sto procent. Uwielbiam grać postacie, które są wielowarstwowe i wielowymiarowe, są mroczne co czyni je bardziej realistycznymi, a ich granie jest dużo przyjemniejsze.

Aktorka spotkała się z włodarzami Marvela jednak na razie żadne decyzje nie zostały podjęte. Spekuluje się, że mogło też chodzić o rolę w filmie Captain Marvel. Nie od dzisiaj wiadomo, że kilka aktorek wyraziła chęć zagrania tej postaci. Na razie jednak Marvel wciąż milczy, a pierwszy solowy film z kobiecą główną bohaterką w uniwersum nie ma odtwórczyni Carol Danvers.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…