Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aquaman ma nowego scenarzystę 1

Aquaman w kinach pojawi się dopiero w 2018 roku. Wydaje się, że to sporo czasu, ale czy aby na pewno? Wciąż trwają prace nad scenariuszem produkcji, a stanowisko reżysera też nie jest do końca jasne.

Oficjalnie za kamerą produkcji DC Comics i Warner. Bros stanie twórca serii Piła, James Wan. Ma on jednak prawo do niecierpliwienia się, ponieważ wciąż nie otrzymał tekstu przy którym będzie pracował. Nad scenariuszem Aquaman pracują dwie różne osoby. Panowie mają sporo materiału do ogarnięcia, więc z pewnością mają z czego wybierac. Nad pierwszą wersją pracuje Will Beall, z kolei Kurt Johnstad może podążać całkowicie inną drogą.

Teraz pozostaje pytanie czy studio wybierze najlepsze elementy z jednego i z drugiego scenariusza, aby je połączyć czy może wybierze tylko i wyłącznie jeden tekst. Wiadomo jest jednak, że Warner. Bros zatrudnił kolejnego pisarza. Jest nim David Leslie Johnson, który stworzył dla studia scenariusze do Gniewu tytanów oraz Dziewczyny w czerwonej pelerynie.

Nie wiadomo z kolei w jaki sposób Johnson zostanie włączony do tego projektu. Jedne źródła mówią, że ma zająć się kolejną wersją scenariusza i napisać go po swojemu. Inne natomiast uważają, że David Leslie Johnson został zatrudniony, aby pomóc Jamesowi Wanowi, z którym pracuje także przy okazji kontynuacji Obecności.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…