Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Star Wars 8: Powrót Luke'a Skywalkera 2

Mistrz Jedi powróci na ekrany. W 2017 roku Luka Skywalkera zobaczymy w Star Wars: Episode VIII, a już 18 grudnia 2015 w najnowszej produkcji – Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

Mark Hamill przez długi czas nie mógł wypowiedzieć się na temat swojego powrotu do Gwiezdnych Wojen. Nawet kiedy jego nazwisko było uwzględnione na oficjalnym plakacie Star Wars: Przebudzenie Mocy, aktor nie mógł potwierdzić powrotu do produkcji granego przez niego bohatera. Ostatnio jednak za pomocą wpisu na Twitterze zdradził, upewniając tym samym fanów, że zobaczą go w 8 części filmu, który w kinach pojawi się w 2017 roku. Niektóre sceny są już nagrane.

Pogłoska o tym, że postać Luka Skywalkera powróci na ekrany kin pokazała się już kilka miesięcy temu. J.J. Abrams jednak zdecydowanie stwierdził, że jedyne, czego widzowie mogą być pewni, to że kiedy następnym razem zobaczą Hamilla w Gwiezdnych Wojnach, będzie miał on brodę w stylu Obi-Wana. Nic więcej nie zostanie ujawnione przed premierą w grudniu bieżącego roku.

Luke Skywalker pojawi się także w Star Wars 7, których premiera odbędzie się za niespełna miesiąc. Rola Hamilla w tej części Gwiezdnych Wojen ma być epizodyczna, jednak może wnieść sporo zawirowań. Akcja rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi, oferuje nowych śmiałych bohaterów i mrocznych złoczyńców, a także ulubieńców fanów filmu, czyli przemytników, księżniczki oraz rycerzy Jedi.

Star Wars: Przebudzenie mocy do kin wejdzie 18 grudnia 2015 roku
Star Wars 8 można będzie oglądać na ekranach od 26 maja 2017 roku

Źrodło: MoveWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

BakerRolls 2015-12-15

Chyba W ósmym epizodzie pomyliła wam się data gratulacje dla piszącego :D

graymonday BakerRolls 2015-12-16

Przyjmuję gratulacje, choć jestem dość skromną osobą ;)
Błąd, a właściwie "literówka" mogła zdarzyć się każdemu. Dziękuję za zwrócenie na to uwagi, data jest już poprawiona :)

jacks 2015-11-26

Tak coś myslałem, że w siódemce wcisną go na końcowe 5 minut i dopiero ósemka pociągnie jego historię. Z jakiegoś powodu brakowało jego postaci w zwiastunach i fotach z planu.

Proszę czekać…