Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Zoolander 2: Trailer obejrzały miliony 1

Zwiastun produkcji 2oolander bije rekordy popularności. Liczba odsłon może sugerować, że jest to najlepszy trailer komediowy jaki kiedykolwiek powstał.

Zapowiedz wytwórni Paramount do komedii Zoolander 2 jest najlepszym tego typu trailerem. Od 18 listopada, czyli od chwili, kiedy pojawił się w sieci, obejrzano go ponad 52 miliony razy.

Film, w którym główną rolę gra Ben Stiller, powstał po 15 latach od premiery pierwszej części Zoolander. W zwiastunie można zauważyć jasne nawiązania do poprzedniego obrazu, na przykład widzimy postać diabła Magatu, którego gra Will Ferrell. Poza osobami, które mogliśmy poznać w pierwszym filmie, pojawiają się też nowe twarze, chociażby Penélope Cruz jako tajna agentka Valentina.

Postać, w którą wcielił się Benedict Cumberbatch, wniosła sporo kontrowersji i była krytykowana, przez co została napisana petycja o zbojkotowanie produkcji. Postulat zebrała ponad 14 tysięcy podpisów, a jego twórcą była Sarah Rose.

Zoolander 2 w kinach zobaczymy już 12 lutego 2016 roku.

Zwiastun filmu:

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Barbarka88Rz 2015-11-28

brakuje tylko odnośnika do tego święcącego triumfy trailera. Znalazłam taki, całkiem dobry https://www.youtube.com/watch?v=4CL4LNWHegk

Proszę czekać…