Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Gremliny powracają 0

Scenarzysta Chris Columbus nie pozwoli przerobić swojego „dziecka”. Prace nad filmem Gremliny 3 już trwają.

W kwietniu pojawiła się informacja, że scenarzysta Carl Ellsworth zgodził się napisać następną część horroru komediowego. Chris Columbus, który pracował zarówno przy pierwszym filmie Gremliny rozrabiają, jak i przy sequelu Gremliny 2 ujawnił, że nie będą one przerobione, tylko będą nawiązywać do oryginalnej wersji.

Zach Galligan w obu poprzednich filmach grał główną rolę – Billy’ego Peltzera. Od swojego ojca (Hoyt Axton) na Święta Bożego Narodzenia otrzymuje on małe, włochate zwierzątko – mogwaja Gizmo. Opieka nad nim wymaga przestrzegania trzech zasad: nie wystawiać go na jasne światło, nie dać mu zmoknąć i nie karmić po północy. Oczywiście wszystkie te zasady zostają złamane, mogwai pod wpływem wody zaczyna się rozmnażać, a jego dzieci – gremliny nakarmione zbyt późno terroryzują miasto.

Nie wiadomo jeszcze jak połączony zostanie najnowszy sequel z oryginalną wersją filmu, ani czy Zach Galligan dostanie w nim rolę. Ponadto Gremliny 3 nie mają jeszcze reżysera ani członków obsady. Nie jest także jasne na jakim etapie są już prace nad produkcją. Jedyne, czego można być pewnym, to że Chris Columbus jest zaangażowany w realizację filmu i to, że nie pozwoli, by gremliny zostały całkowicie zmienione.

Gremliny 3 są już realizowane. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera filmu, możemy jednak spodziewać się jej w 2016 roku.

Źrodło: MovieWeb, Gremlins.Wikia.Com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…