Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kobieta nową scenarzystką Thor: Ragnarok 1

Z obozu Marvela napłynęła interesująca wiadomość. Studio zatrudniło nową osobę do pracy nad scenariuszem Thor: Ragnarok, czyli kolejnego filmu fazy trzeciej komiksowego uniwersum.

Tą osobą będzie Stephany Folsom, której zadaniem będzie naniesienie poprawek na scenariusz autorstwa Christophera Yosta oraz Craiga Kyle'a. Jest ona dopiero początkującą pisarką, jednak ma na swoim koncie spory sukces, jakim niewątpliwe jest wpisanie jej na tak zwaną "czarną listę", na której znajdują się najlepsze scenariusze krążące po Hollywood.

Scenariusz jej autorstwa nosił tytuł "1969: A Space Odyssey or How Kubrick Learned to Stop Worrying and Land on the Moon", który opowiadał o teorii spiskowej głoszącej, że NASA przekonała Stanleya Kubricka do wyreżyserowania lądowania człowieka na Księżycu. Dodatkowo Folsom pisze tekst do filmu Walta Disneya, "Princess of North Sudan".

Wracając jednak do trzeciej części przygód Thora. Na temat samej fabuły niewiele wiadomo. W produkcji pojawić ma się Hulk oraz Loki. Za jego kamerą stanie natomiast Taika Waititi. Z pewnością w kolejnych miesiącach będziemy otrzymać coraz to nowsze informacje na temat obrazu.

Premiera Thor: Ragnarok zapowiedziana jest na 25 października 2017.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…