Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Indiana Jones jest tylko jeden 0

Rozpoczęły się przygotowania do realizacji filmu Indiana Jones 5. Steven Spielberg uważa, że nikt nie może zastąpić Harrisona Forda w tytułowej roli produkcji o przygodach Indiany Jonesa.

O piątej części Indiany Jonesa media mówią już od kilku lat. Steven Spielberg w październiku dał do zrozumienia, że w serii o przygodach archeologa tytułową rolę może powtórzyć Harrison Ford. Reżyser obecnie potwierdził tę informację.

W wywiadzie dla magazynu „Screen International” Spielberg powiedział:
p=. Nie sądzę by ktokolwiek mógł zastąpić Harrisona w roli Indy’ego; to nigdy się nie stanie. Postaci takie jak jak Spider-Man czy Batman były grane przez wielu aktorów, ale nie dopuszczę, by jakikolwiek inny odtwórca podążał ścieżką wydeptaną przez Harrisona. Jest tylko jeden Indiana Jones.

Reżyser dodał także, że nakręci jeszcze co najmniej jedną część kultowej serii. Na pytanie dlaczego udzielił tak prostej odpowiedzi, odparł: „Bo przygód jest więcej niż dotychczasowych filmów”.

„Indiana Jones 5” jest obecnie we wczesnej fazie przygotowań. Wiadomo jednak, że scenariusz do filmu napisze Philip Kaufman Premiera ekranizacji planowana jest na rok 2016.

AKTUALIZACJA:

Walt Disney potwierdził, iż powstanie piąta część przygód Indiany Jonesa. Premiera filmu zaplanowana jest na 19 lipca 2019 roku.

Źrodło: ScreenDaily.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Avatar square 200x200
CameronPoe 2016-03-21

Czy aby się ktoś nie pomylił z tą datą 2016?? Jak film takiej potęgi może wyjść w niespełna rok czasu?? – to niemożliwe!!!!!!!!1

Grzegorz Derebecki CameronPoe 2016-03-22

@CameronPoe Pewnie wszystko i tak się przesunie :) To informacja sprzed 4 miesięcy.

CameronPoe Grzegorz_Derebecki 2016-03-22

@Grzegorz_Derebecki W innej wiadomości na fdb wyczytałem, że premiera filmu planowana jest na 19-go lipca 2019 roku, czyli twórca powyższej nowinki popełnił literówkę (cyfrówkę) i zamiast wpisać rok 2019, jakoś wkradło mu się 2016 ;)

Gracjan Mikitin CameronPoe 2016-03-22

@CameronPoe z tego co mi wiadomo to Disney dopiero przy okazji potwierdzenie Forda podał także datę premiery Jonesa. Wcześniej oficjalnej daty nie było i media spekulowały, że Indy może pojawić się w tym roku. A jak Grzegorz zauważył news jest z tamtego roku, więc Klaudia, autorka newsa z pewnością kierowała się swoim źródłem.

CameronPoe Movieman 2016-03-22

Ta nowinka ma tylko 4 miesiące, więc dlatego bardziej prawdopodobne wydawało mi się, że to była czyjaś pomyłka, no bo takich filmów jak Indiana Jones nie tworzy się w niespełna rok czasu, nieprawdaż?

Grzegorz Derebecki CameronPoe 2016-03-22

@CameronPoe Dodaliśmy aktualizację o faktycznej dacie premiery :)

Gracjan Mikitin CameronPoe 2016-03-22

@CameronPoe teoretycznie tak, ale to były zwykłe spekulacje jakich wiele. Inna sprawa, że jakby chcieli zrobić to na gwałt to daliby radę zdjęcia do lutego do kwietnia, później efekty i dopracowanie, promocja i mamy premierę hitu na święta! :P

CameronPoe Movieman 2016-03-22

Na gwałt to Peter Jackson robił ostatnią trylogię "Hobbita", a i tak zajęło im to kilka lat! ;)
…no i co z tego wyszło? – coś zdecydowanie gorszego od poprzedniej trylogi "Władcy pierścienia" :(

Proszę czekać…