Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiera Trainspotting 2 trochę później 2

TriStar Pictures poinformowało oficjalnie o tym, że już niebawem powstanie druga część filmu Trainspotting w reżyserii Danny'ego Boyle'a. Niestety jego premiera będzie trochę opóźniona.

Początkowo planowano, że obraz trafi do kin w dwudziestą rocznicę premiery pierwszej części. Jak się okazuje twórcy nie zdążą z produkcją, dlatego też premiera zostanie przesunięta na 2017 rok. Dobra wiadomość jest jednak taka, że w Trainspotting 2 wystąpią wszystkie gwiazdy: Ewan McGregor, Jonny Lee Miller, Ewen Bremner i Robert Carlyle. Za kamerą stanie oczywiście Danny Boyle.

Oryginalnym tytułem kontynuacji powieści Irvine’a Welsha, na podstawie której powstał film w 1996 roku jest "Porno". Ten tytuł prawdopodobnie zostanie jednak zmieniony na "Trainspotting 2".

Trainspotting to studium psychologiczne psychiki młodego człowieka – narkomana, który w pewnym momencie swojego życia postanawia wyrwać się ze szponów nałogu i zacząć "normalne życie". Niestety, nie okazuje się to łatwe, Mark boryka się z problemami typowymi dla chcących zerwać z nałogiem. Trainspotting to bardzo realistyczny obraz, ukazujący skutki zażywania narkotyków oraz problemy "egzystencjalne" młodych, zbuntowanych ludzi. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce się przekonać, że życie ma sens.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…