Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Tom Holland idealnym Spider-Manem! 0

Bracia Russo odpowiadają, dlaczego Holland jest idealnym aktorem do roli Spider-Mana.

Największa ikona Marvela, Spied-Man, zadebiutuje jak wiemy w Marvel Cinematic Uniwerse. Już w maju zobaczymy go na ekranach w Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, gdzie w jego rolę wcieli się Tom Holland, znany z W samym sercu morza. Dlaczego jednak właśnie tak młody aktor? Co takiego w sobie ma? Na te pytania odpowiedzieli bracia Anthony i Joe Russo zajmujący się procesem reżyserii filmu:

Jest fantastyczny. Niesamowity. Jest jak Christian Bale w Imperium Słońca. Rzadko kiedy można spotkać tak utalentowaną młodą osobę, która poradziłaby sobie z udźwignięciem na swych barkach ciężaru całego filmu. Jest również tancerzem i uprawia gimnastykę. Potrafi zrobić rzeczy, w które trudno uwierzyć. Ponadto, chcieliśmy, aby odtwórca tej roli był młody. Chcemy by jego postać była w takim samym wieku jak on sam – to najlepszy sposób na zdystansowanie się od poprzednich produkcji ze Spider-Manem.

Captain America: Civil War opowiada historię rozłamu w zespole Avengersów, który doprowadza do konfrontacji. Poza występującymi w zwiastunie Chrisem Evansem (Kapitan Ameryka) i Robertem Downey'em Jr. (Iron Man), w filmie zobaczymy także Scarlett Johansson, która wciela się w Czarną Wdowę, Sebastiana Stana jako Zimowego Żołnierza, Paula Bettany'ego (Vision), Jeremy'ego Rennera (Sokole Oko), Franka Grillo (Crossbones). W obsadzie pojawi się także Chadwick Boseman jako Black Panther oraz Martin Freeman, którego rola nadal jest owiana tajemnicą.

Premiera filmu odbędzie się 6 maja 2016 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

Ile jeszcze Spiderman będzie chodził do tej szkoły, nie mogli by z niego w końcu zrobić dwudziestoparolatka albo trzydziestolatka?

Proszę czekać…