Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Sofia Boutella jako Mumia? 0

Pierwszy obraz Mumii w reżyserii Stephena Sommersa powstał w 1999 roku. Następnie, również z pomocą Sommersa, zrealizowane zostały kolejne dwie części filmu. Tym razem The Mummy nie będzie kontynuacją poprzednich ekranizacji.

Obecnie rozmowy w sprawie angażu do rebootu prowadzi Tom Cruise, wiadomo jednak, że nie zagra on owiniętej w bandaże, strasznej postaci. Wytwórnia Universal prawdopodobnie chce do tej roli zaangażować kobietę i okazuje się, że piękna Sofia Boutella jest poważną kandydatką. Reżyserem produkcji będzie Alex Kurtzman.

Wciąż jednak niewiele wiadomo na temat fabuły filmu. To, czego na pewno możemy się spodziewać w nowej Mumii to to, że akcja będzie dziać się w czasach współczesnych oraz zawierać będzie elementy kina przygodowego, kina akcji, a także horroru. Obraz ma być częścią uniwersum klasycznych potworów Universal Studios, do których należą już Dracula, Wilkołak, Frankenstein czy Niewidzialny Człowiek.

Produkcją filmu zajmie się Chris Morgan (seria Szybcy i wściekli), natomiast nad scenariuszem pracuje Jon Spaihts (Prometeusz).

Boutellę na ekranach zobaczymy już w lipcu w Star Trek Beyond.

Premiera kolejnej Mumii przewidziana została na 24 marca 2017 roku.

Źrodło: geektyrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…