Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Mission: Impossible 6 - Rebecca Ferguson w obsadzie 0

Czy w kolejnej części Mission: Impossible zobaczymy piękną aktorkę? Okazuje się, że tak. Rebecca Ferguson właśnie dołączyła do kolejnej części sensacji.

Aktorka, którą mogliśmy zobaczyć w Mission: Impossible – Rouge Nation w sierpniu tego roku, ponownie zagra postać Ilsy Faust u boku Toma Cruise'a, który od początku serii, czyli od 20 już lat wciela się w postać agenta Ethana Hunta. Po raz drugi za kamerą stanie Christopher McQuarrie, który zajmie się także scenariuszem. Zdjęcia zaczną się w sierpniu 2016.

Na temat reszty obsady szóstej części "niemożliwej misji" jeszcze nic nie wiadomo, jednak widzowie mogą spodziewać się powrotu takich gwiazd jak: Jeremy Renner, Simon Pegg, Ving Rhames, Alec Baldwin, Paula Patton, Maggie Q.

Zanim jednak Ferguson na dobre rozpocznie zdjęcia do M:I zobaczymy ją u boku Emily Blunt w thrillerze The Girl on the Train, którego premiera przewidziana jest na 22 września 2016. Ponadto aktorka podpisała kontrakt na angaż w produkcji The Snowman, którego wydanie planowane jest na rok 2017. Razem z nią w filmie zagra Michael Fassbender.

Mission: Impossible 6 w kinach zobaczymy w 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…