Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Zwiastun Star Trek Beyond! 3

Przedstawiamy pełny zwiastun produkcji Star Trek: w nieznane, która swoją premierę będzie miała 22 lipca przyszłego roku. Film będzie trzecią częścią nowej serii popularnej franczyzy.

Reżyserem obrazu jest Justin Lin, a w głównych rolach ponownie: Chris Pine, Zachary Quinto, Simon Pegg, Zoe Saldana, Anton Yelchin, John Cho i Karl Urban. Z nowych twarzy będziemy mieli przyjemność oglądać Idrisa Elbę oraz Sofię Boutella.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Redox 2015-12-16

Przypomina klimatem bardziej "Guardians of the Galaxy" niż dwa wcześniejsze filmy JJ-a tej serii.

Krzysztof Redox 2015-12-16

Dosłownie! Tego porównania zabrakło w mojej wypowiedzi, ale nie chciało mi się już dopisywać. Białą odpowiedniczkę zielonej Saldany już też mamy, głupkowatych min coraz więcej, fikuśna muzyczka, wypada zapytać gdzie jest Szop Pracz i słuchawki na uszach? To duuuża wada – baardzo duża dla tej serii. Obejrzałem sobie zwiastuny dwóch poprzednich części i aż zatęskniłem ….. Zdecydowanie Strażnicy powinni pozostać po swojej stronie barykady, a Star Trek po swojej (poprzedniej)…..

Bercik022 2015-12-15

Jakoś trailery wcześniejszych części byly wg. Mnie lepiej zaplanowane, ta muzyka niszczy cały efekt, i sceny taki od razu pokażmy za dużo jak by nie liczyło się czy film się sprzeda czy też nie.

Krzysztof Bercik022 2015-12-15

Bo to już są (raczej niestety) bardziej Szybcy i Wściekli…. Gościu pomylił franczyzy i osobiście jestem na niego trochę zły. Pół żartem pół serio – gdyby "odziedziczył" po Abramsie Gwiezdne Wojny, to w X-Wingach mieliby wsteczne lusterka z przywieszonymi zapachowymi choinkami ……

Michał 2015-12-15

Mi się podoba, Beastie Boys fajnie komponują się z akcją w zwiastunie. Inny reżyser to i może inny styl trailera,ale dla mnie na plus

Proszę czekać…