Brad Pitt wzbudza niepokój 0

Brad Pitt wciąż nie podpisał kontraktu na udział w trzeciej części przygód Danny’ego Oceana, Ocean’s 13, co niepokoi jego kolegów z planu. Clooney, odtwórca głównej roli, zapewnił już udział Matta Damona i reżysera Stevena Soderbergha.

Pitt, który w dwóch poprzednich filmach odtwarzał postać Rusty’ego Ryana, przebywa obecnie w Namibii wraz z Angeliną Jolie i jej dwójką adoptowanych dzieci. Wkrótce aktorka urodzi pierwszego potomka pary.

Clooney, odtwórca głównej roli oraz jeden z producentów, zapewnił już udział w przedsięwzięciu Matta Damona i reżysera Stevena Soderbergha. Zdjęcia rozpoczną się 21 lipca w Los Angeles i Las Vegas.

- Brad nie był w stanie ze stuprocentową pewnością potwierdzić swojego udziału – powiedziała osoba związana z produkcją. – Przez to George jest niespokojny. Jego najlepszy kolega wyjechał z kraju i przygotowuje się do zostania ojcem po raz pierwszy. A data rozpoczęcia zdjęć jest coraz bliżej. Zamiast pracować nad projektem, Brad jest gdzieś w środku Afryki. Ludzie niepokoją się, że będzie wolał zająć się ojcowskimi obowiązkami niż wrócić do pracy.

Brad Pitt, scena z filmu Fight ClubBrad Pitt, scena z filmu Fight Club

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

NeverGiveUp

Nie przepadam za Bradem jakoś teraz. Kiedyś był inne wydaje mi się. Lekko się "zeszmacił".

Proszę czekać…