Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Terminator 2 powróci w 3D! 2

Mamy ważny komunikat dla wszystkich fanów Terminatora 2. Już w przyszłym roku, Arnold Schwarzenegger powróci w kultowej roli na wielki ekran. I to w 3D!

James Cameron wraz z firmami zajmującymi się technologią 3D przygotowuje odświeżoną wersję kultowego filmu. Zremasterowana produkcja ma trafić do kin na całym świecie w przyszłym roku, kiedy to obraz będzie obchodził swoje 25 lecie. Nad konwersją Cameron pracuje wraz z DMG i StudioCanal.

W przyszłym roku przypada 25 lecie premiery Terminatora 2. Wydaje się, więc że jest to idealny czas na odświeżenie i powołanie do życia nowej wersji, w 3D. Jeśli ktoś nigdy nie widział tego filmu, to nadarzy się do tego idealna okazja.

powiedział Cameron.

"Terminator 2 3D" oczywiście zadebiutuje na całym świecie, jednak wielka premiera ma odbyć się w Chinach. Nie jest to oczywiście przypadek. Nad filmem będzie pracowała jedna z chinskich firm, a dla tegorocznej produkcji Terminator: Genisys, chiński rynek okazał się być bardzo przyjazny. Produkcja zarobiła tam 112 milionów dolarów, co jest wynikiem dużo wyższym, aniżeli zarobki osiągnięte w Stanach Zjednoczonych.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2015-12-16

Jeśli się pojawi, na pewno skorzystam z okazji zobaczenia na dużym ekranie! Ten film na po prostu zasługuje.

Proszę czekać…