John Hensley w remake'u horroru Shutter

John Hensley oficjalnie został obsadzony w horrorze Shutter. Od wczoraj Hensley pracuje na planie filmu.

Rachael Taylor (See No Evil, Transformers) i Joshua Jackson (Sekta) zostali obsadzeni w głównych rolach. Oprócz nich w filmie na pewno zobaczymy: Davida Denmana (Afera poniżej zera), Jamesa Kysona Lee (Heroes) oraz Johna Hensley'a(Bez skazy), który właśnie dołączył do obsady.

John Hensley / stars-celebrites.comJohn Hensley / stars-celebrites.com

Reżyserem jest Masayuki Ochiai (Infekcja). Scenariusz na podstawie oryginału filmu napisał Luke Dawson. Roy Lee, Doug Davison i Taka Ichise zajmują się produkcją filmu. Horror ten powstanie w studiu Vertigo Entertainment's, a dystrybucją zajmie się 20th Century Fox.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 12 marca w Tokio.

Wstępnie premierę filmu zaplanowano na początek 2008 roku.

Shutter – Widmo to opowieść o młodym fotografie – Tunie, który pewnego wieczoru, wracając samochodem ze swoją dziewczyną Jane z podmiejskiego przyjęcia, na pustej drodze potrąca kobietę. Przerażeni uciekają z miejsca wypadku. Próbują zapomnieć o feralnej nocy, ale wkrótce okaże się, że przed przeszłością nie da się uciec. Nocami Jane prześladują koszmary, a Tun zaczyna dostrzegać na swych zdjęciach dziwne, rozmazane postaci. W tajemniczych okolicznościach zaczynają ginąć ich najbliżsi. Tun i Jane muszą znaleźć odpowiedź na pytanie kto lub co pojawia się na zdjęciach, bo wkrótce może być za późno.


Ronaldinho
"May the Force Be With You"