Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Program telewizyjny na święta 4

Boże Narodzenie to okres, w którym Polacy mają trochę więcej czasu, aby usiąść przed telewizorem i obejrzeć jakiś film. Z tej okazji przyjrzeliśmy się propozycją jakie przygotowały dla nas na święta kanały w polskiej telewizji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Strona 1 z 3

WIGILIA

Auta II
Zygzak McQueen i jego wierny przyjaciel Złomek wracają w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej, ekscytująco wysokooktanowej drugiej części „Aut”.
Tym razem przyjaciele będą potrzebowali paszportów gdyż wybiorą się na wyprawę w świat pełen intryg i komicznych eskapad i zapierających dech w piersiach wyścigów.
Kanał: TVP 1
Godzina: 15:00

Renifer Niko ratuje Święta
Małego renifera Niko samotnie wychowała mama, ponieważ jego tata jest członkiem legendarnej Powietrz­nej Eskadry Świętego Mikołaja. Niko nigdy nie spotkał taty, ale bardzo go podziwia i chciałby w przyszłości być taki jak on. Marzy o tym, aby dostać się do ekipy najbardziej odlotowych reniferów – reniferów Świętego Mikołaja. Kiedy stado głodnych wilków, któremu przewodzi Czarny Wilk, napada na renifery, Niko postanawia zwrócić się o pomoc do taty. Aby go odnaleźć i pokrzyżować niecne plany wrogów, mały renifer razem z przyjaciółmi – wiewiórką Juliusem i łasicą Wilmą – wyrusza w długą i niebezpieczną podróż. Stawka jest wy­soka – wilki zagrażają nie tylko rodzinie Niko, ale całemu światu – chcą zniszczyć święta Bożego Narodzenia.
Kanał: TVP 2
Godzina: 18:40

Powrót do przyszłości
Marty McFly to typowy młodzieniec. Przyjaźni się z naukowcem i doktorem Emmetem Brownem, który miał szalone pomysły. Pewnego razu Brown sprowadza do siebie Martiego by pokazac mu coś czego jeszcze nie widział. Emmet przerobił swój samochód na wehikuł czasu. Prosi go by ten razem z nim go przetestował ale niestety ginie on przez libijskich terrorystów. Marty cofa się do roku 1995 więc aż o 30 lat wstecz. Tam poznaje swoich przyszłych rodziców, których musi ze sobą połączyć. Na domiar złego jego młoda matka zakochuje się w nim nie wiedząc o tym że diametralnie zmieni to przyszłość. Musi wszystko naprawić i powrócić do przyszłości.
Kanał: TV4
Godzina: 20:00

Kevin sam w domu
8-letni Kevin McCalister staje się "panem na włościach", gdy jego rodzina w ferworze pakowania zapomina go zabrać na świąteczne ferie. To co z pozoru wydawało się być spełnieniem marzeń: nie ma rodziców, nie ma strofowania, jest pełna swoboda i żadnych awantur, stało się prawdziwym utrapieniem. Kevin musi ochronić dom przed włamywaczami używając całej swej dziecięcej wiedzy z zakresu robienia psikusów i montowania pułapek.
Kanał: Polsat
Godzina: 20:00

Listy do M.
Listy do M. to 15 bohaterów i 5 wyjątkowych historii rozgrywajacych się w zaśnieżonej, mroźnej Warszawie w trakcie jednego wyjatkowego dnia – wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Jego magiczna moc połączy ze sobą losy bohaterów tej wyjątkowej komedii zmieniając ich życie już na zawsze. Czasem uciekamy od miłości choć pragniemy jej najbardziej na świecie. Uciekamy od świąt, choć w głębi duszy każdy z nas chciałby, jak dziecko, napisać w liście do mikołaja swoje najskrytsze marzenia. Dlatego to film dla wszystkich, którzy wierzą w miłość i dla tych, którzy już stracili nadzieję. Dla tych, którzy szukają wzruszeń, uśmiechu, pozytywnych emocji i zaskoczenia. Dla tych, którym znudził się grzeczny Święty Mikołaj. Dla tych, którzy lubią święta ale tylko od święta i dla tych, którzy mogliby żyć świątecznym nastrojem cały rok. Dla tych, którzy krzyczą "do diabła z miłością" i dla tych, którzy szepczą "chcę zakochać się już dzisiaj".
Kanał: TVN 7
Godzina: 20:00

Kot w butach
Na długo zanim widzowie mieli okazję poznać Shreka, owiany złą sławą, wyjęty spod prawa zawadiaka i łamacz niewieścich serc Kot w Butach dzięki odwadze i sprytowi zyskał sobie miano bohatera. Działając w drużynie z błyskotliwą Kitty i bystrym "jajkiem" – mózgiem operacji Humptym Dumptym Kot staje na czele drużyny, której celem jest walka o ocalenie miasta. Na ich drodze piętrzą się przeszkody, a jedną z nich jest duet nie przebierających w środkach zbirów – Jaś i Jadzia. Tych dwoje nie spocznie dopóki nie uda im się pokrzyżować szyków Kota i jego drużyny. Na ekranach czeka nas prawdziwa historia słynnego Kota, mitu o walecznym zwierzaku, no i naturalnie legendy nieodłącznej pary butów.
Kanał: TVN
Godzina: 20:05

Holiday
Bohaterką opowieści jest kobieta, której wydaje się, że ma problemy w kontaktach z mężczyznami. Po drugiej stronie oceanu żyje dziewczyna z podobnymi problemami. Właśnie obie zakończyły swoje związki i niezależnie od siebie planują wakacje z dala od swoich rodzinnych stron.
Kanał: TVN
Godzina: 20:05

Alicja w Krainie czarów
Dziewiętnastoletnia Alicja powraca do dziwacznego świata, który po raz pierwszy odwiedziła jako dziecko, i wyrusza w podróż, by odkryć swe prawdziwe przeznaczenie. Na jej drodze staną m.in. Szalony Kapelusznik, Biała Królowa, Czerwona Królowa i Biały Królik. Przyłącz się do Alicji i podejmij wędrówkę przez Krainę Czarów, miejsce bardziej niesamowite, niż mógłbyś sobie wyobrazić.
Kanał: TVN
Godzina: 22:00

Święta Last Minute
Luther i Nora Krank, gdy ich córka Blair opuściła rodzinne gniazdo, decydują się wykupić wycieczkę na Karaiby i spędzić słoneczny urlop, zamiast obchodzić święta Bożego Narodzenia w domu. Ich decyzja o "bojkocie tradycji" wprawia w stan wrzenia całe sąsiedztwo. Gdy jednak w Wigilię, Blair niespodziewanie dzwoni do rodziców, by zapowiedzieć się z wizytą ze swoim nowym narzeczonym, państwo Krank mają 12 godzin na dokonanie cudu i pogodzenie się z sąsiadami, tak by były to najwspanialsze święta, niezapomniane dla wszystkich.
Kanał: Polsat
Godzina: 22:10

Pan i Pani Kiler
Film opowiada historię Spencera Aimesa, który jest płatnym zabójcą. Pewnego dnia poznaje on piękną i zabawną ekspertkę od komputerów, Jen Kornfeldt. Oboje szybko zakochują się w sobie, co skutkuje ślubem. Aimes postanawia zrezygnować z zawodu i poświęcić się całkowicie ukochanej, lecz nie wie, że sam stał się celem.
Kanał: TVP 2
Godzina: 23:10

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Tomasz Rutkowski 2015-12-23

Czyli jak zwykle nic… Stacje komercyjne serwują nam kolejne zapychacze.
Kto ogląda jeszcze telewizje…

Camizi Lamper 2015-12-23

@Lamper Coś tam się znajdzie. Na pewno obejrzę Klątwę królika. :)

Kasia 2015-12-24

Czyli same powtórki :(

Proszę czekać…