Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Sylwester dla filmomaniaków 1

Dla tych, którzy Sylwestrowy wieczór i noc będą spędzać w domowym zaciszu, przygotowaliśmy krótkie podsumowanie propozycji filmowych ogólnodostępnych kanałów telewizyjnych. Tytuły ułożone są w kolejności czasu emisji począwszy od godziny 20.

Strona 1 z 2

World War Z

Z niewyjaśnionych przyczyn ludzie zaczynają przemieniać się w bezmyślne potwory, które szybko opanowują świat. Pośrodku tej epidemii Gerry Lane, chcąc ocalić rodzinę, musi wyruszyć w niebezpieczną misję i odnaleźć przyczynę albo sposób na powstrzymanie plagi żywych trupów.
Kanał: Cinemax
Godzina: 20:00

Legalna blondynka

Elle Woods to śliczna kalifornijska blondynka, najpopularniejsza dziewczyna w szkole i piątkowa uczennica z gronem doborowych przyjaciółek i najprzystojniejszym chłopakiem w campusie. Czy można mieć więcej szczęścia? Kiedy więc Warner Huntington III nagle z nią zrywa i zaczyna studiować prawo na Harvardzie, Elle bierze sprawy w swoje perfekcyjnie wymanicurowane dłonie.
Kanał: TVN 7
Godzina: 20:00

Tommy

Zbliża się Boże Narodzenie. Mąż Estelle przed rokiem wziął udział w jednym z największych napadów w historii Szwecji. Tuż po brawurowej akcji kobieta wspólnie z partnerem i córką musiała opuściła w pośpiechu Sztokholm. Teraz jej zadaniem jest odszukanie ukrywających się uczestników rabunku, by przejąć należną część łupu. (źródło: teleman.pl)
Kanał: ale kino+
Godzina: 20:10

Pretty Woman

Richard jest bogatym biznesmenem specjalizującym się w przejmowaniu firm i sprzedawaniu ich w częściach. Vivian to przypadkowo spotkana przez niego tania prostytutka. Po wspólnie spędzonej nocy zostaje zawarta pomiędzy nimi umowa – Vivian na okres tygodnia ma stać się damą do towarzystwa. Jednak bohaterów z czasem zaczyna łączyć coś więcej…
Kanał: TVP 1
Godzina: 20:30

Bad Boys II

Narkotykowi gliniarze Mike Lowrey i Marcus Bennett prowadzą akcję, której celem jest niedopuszczenie do gigantycznego transportu ecstasy do Miami. W efekcie kilkumiesięcznego śledztwa odkrywają gigantyczne podziemie narkotykowe, którego szef chce przejąć kontrolę nad handlem esctasy w całym mieście.
Kanał: AXN
Godzina: 21:00

Diabeł ubiera się u Prady

Główną bohaterką historii jest młoda dziewczyna z małego miasteczka, która poszukuje w Nowym Jorku pracy dziennikarki. Nieoczekiwanie zdobywa posadę asystentki u Mirandy Priestly, wpływowej redaktor naczelnej miesięcznika "Runway", jednego z najbardziej prestiżowych pism zajmujących się modą.
Kanał: Polsat Film
Godzina: 21:00

Ucieczka z Alcatraz

Rok 1962. Do Alcatraz – najlepiej strzeżonego więzienia w Stanach Zjednoczonych – zostaje przywieziony Frank Morris. Odcięty od świata nie załamuje się, planuje ucieczkę. Wraz z dwoma innymi skazańcami, Clarence’em i Johnem, zaczynają opracowywać misterny plan…
Kanał: Paramount Channel
Godzina: 22:15

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
lifemovie 2015-12-30

Co za jedna wielka kpina i bieda. Jak co roku, jedynym lekarstwem jest vod.

Proszę czekać…