Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda Fargo zostanie mutantem 2

Wreszcie wystartowano z kompletowaniem obsady serialu Legion, będącego spin-offem popularnej serii filmowej na podstawie komiksów – X-Men. Pierwszym nabytkiem jest aktorka znana przede wszystkim z występów w serialu Fargo, Rachel Keller.

Wielkim zwolennikiem talentu aktorki jest Noah Hawley, człowiek który pracował przy Fargo, a teraz pisze scenariusz do pilota nowego serialu stacji FX. On sam ma być również jednym z producentów wykonawczych serii.

Powróćmy jednak do samej Keller. Postać, w którą sie wcieli jest na razie owiana tajemnicą, jednak wiadomo, że będzie to jedna z głównych bohaterek Legionu. Spekuluje się, że zagra ona mutantkę posiadającą moce wiążące się z kontaktem fizycznym (może chodzić o kogoś w rodzaju Rogue z filmowej wersji X-Menów).

Komiks Legion autorstwa Davida Hallera to historia… Davida, syna doskonale znanego fanom uniwersum Charlesa Xaviera, u którego zdiagnozowano schizofrenię. Z tego powodu przez lata przebywał w szpitalu psychiatrycznym. Jego życie zmienia się po wizycie tajemniczego pacjenta placówki, dzięki któremu David uświadamia sobie, że głosy oraz obrazy, których doświadcza mogą być prawdziwe.

Premiera pierwszego sezonu zapowiedziana jest na jesień tego roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…