Universal znalazł następce Colina Trevorrowa?

Universal Pictures ma kandydata do zastąpienia Colina Trevorrowa na stanowisku reżysera Jurassic World 2. Filmowiec, który zasiadł za kamerą jednego z największych kasowych hitów w historii kina, już jakiś czas temu poinformował o tym, że nie chce reżyserować kontynuacji.

Nie znaczy to jednak, że Trevorrow nie będzie miał nic wspólnego z tym filmem. Wręcz przeciwnie. To własnie on zajmuje się scenariuszem do sequela Jurassic World. Powróćmy może jednak do stanowiska reżysera tego projektu. Jak donoszą media, faworytem wytwórni jest twórca Niemożliwe oraz Sierocińca, Juan Antonio Bayona.

Wiele wskazuje na to, że ta informacja może okazać się prawdą. Jeszcze nie tak dawno, Bayona był zatrudniony jako reżyser innej kontynuacji. Chodziło o horror World War Z 2. Oficjalnie podano, że Meksykanin nie zdąży się wyrobić ze swoim aktualnym filmem, A Monster Calls którego premiera zapowiedziana jest na 14 października.

Premiera Jurassic World 2 zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku. Tak więc, Bayona będzie miał sporo czasu. W filmie główne role ponownie mają zagrać Chris Pratt i Bryce Dallas Howard.

Źrodło: mov


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)