Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Planeta singli [zakończony] 1

Komedia w gwiazdorskiej obsadzie, z mnóstwem niespodzianek, jakich nie było do tej pory w żadnym polskim filmie– Planeta singli przedpremierowo 28 stycznia w ramach cyklu „Kino na Obcasach”.

W konkursie zwyciężyły: safonia, paulinahg – GRATULUJEMY!

Planeta Singli pełna gwiazd! Stuhr, Więdłocha, Stenka, Domagała, Czernecki, Karolak, Książkiewicz, Głowacki, Bujakiewicz, Błaszczyk i „Łozo” Łozowski w komedii o randkach w internecie. Film pokażemy przedpremierowo już 28 stycznia w wybranych kinach sieci Multikino podczas styczniowej edycji projektu Kino na Obcasach.

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach” odbędzie się 28 stycznia 2016 w wybranych  kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Multikino – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenie na pokaz specjalny filmu Planeta singli w cyklu Kino na Obcasach 28 stycznia 2016 godz. 19.00 w Multikinie Gdynia, Katowice, Poznań Stary Browar.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz komentarz na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł.

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

*Zadanie 1. i 2. można wykonać oceniając i komentując jeden film.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodanym komentarzem,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Gdynia, Katowice, Poznań Stary Browar)
- w tytule maila proszę wpisać: Planeta singli

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 27.01.2016 do godz. 12:00. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 27.01.2016 do godziny 19:00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Redox 2016-01-22

Geez, aż oczy bolą jak patrzę na te oczywiste, pr-owe komentarze jakieś pracownicy dystrybutora.

Karina_Nowawoda 2016-01-22

Ja ostatnio chodzę z chłopakiem na filmy, które on wybiera nie mowie dobrze wybiera ale ja mam plan po premierze wyciągnąć go na Planetę Singli wreszcie coś miłego i lekkiego :)

Staszko001 2016-01-22

Zapowiada się pierwsza dobra od wielu lat komedia romantyczna ;) Nie mogę sie doczekać walentynek własnie za sprawą tego filmu :)

Marttttt_i 2016-01-22

Ja zdecydowanie muszę się wybrać na planetę :D <3 Zapowiada się na prawdę rewelacyjny film! Same pozytywne recenzje do tej pory czytałam

martysia109 2016-01-22

Wysyłam zgloszenie!! Przyjaciółka była na seansie kina kobiet poodno najlepsza polska komedia od czasów killera i moze listó do m, bo podobny klimat – miłość, ale mówi, że leeepsze.

Proszę czekać…