Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Will Smith również opuści Oscary 2

Will Smith to dobry mąż i przykładny ojciec. Podobnie jak jego żona, Jada Pinkett zdecydował sie zrezygnować z pójścia na tegoroczną galę rozdania Oscarów, po tym jak został pominięty przy nominacjach za rolę w filmie Wstrząs.

Żona Smitha opublikowała niedawno filmik na Facebooka, w którym komentuje brak nominacji dla czarnoskórych aktorów, aktorek i reżyserów. Will Smith wypowiedział się na ten temat w jednym z wywiadów:

Jada i ja rozmawialiśmy na ten temat. Jesteśmy członkami tej społeczności od lat, jednak w tym czasie byłoby nam nieprzyjemnie pojawić się na gali. Ona jest wielką pasjonatką i kiedy coś zacznie to już na dobre. Kiedy usłyszałem jej słowa to się przewróciłem, jestem szczęśliwy, że ta kobieta jest moją żoną.

Jeśli ktoś nie miał okazji obejrzeć wyżej wspomnianego wideo, to w tym miejscu jest przypominamy:

We must stand in our power!

We must stand in our power.

Posted by Jada Pinkett Smith on 18 stycznia 2016

Wczoraj informowaliśmy Was o dołączniu się do protestu białych twórców filmowych – George’a Clooneya oraz Michaela Moore’a. Teraz kolejny biały aktor wyraził swoją dezaprobatę. Jest nim Mark Ruffalo, który został nominowany do Oscara w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy. On jednak zdecydował się nie bojkotować ceremonii rozdania Oscarów i na gali się pojawi.
Źrodło: USA Today

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Darco W. 2016-01-22

Niech czarni utworzą coś a la Oscary i niech dają tylko czarnym ;)

Quagmire i_darek1x 2016-01-22

@i_darek1x Już utworzyli, co roku przyznają Czarne Szpule.

Krzysztof 2016-01-23

Każda okazja jest dobra, żeby pochwalić się swoją kobietą xD
Najlepsze podsumowanie tej hecy: "…Mark Ruffalo, który został nominowany do Oscara w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy. On jednak zdecydował się nie bojkotować ceremonii rozdania Oscarów i na gali się pojawi." – bez komentarza ;d

Rob 2016-01-22

Żona mu pewnie kazała, mogę się założyć iż to też przez nią nie zagrał jeszcze w Bad Boys 3 oraz odmówił udziału w Dniu Niepodległości 2 i 3.

Camizi 2016-01-22

Ale cyrk. :V

Gracjan Mikitin Camizi 2016-01-22

@Camizi cyrk to będzie dopiero za rok przy nominacjach.

Proszę czekać…