Trzeci zwiastun do Spider-Mana 3!

Dystrybutor filmu – Sony Pictures, za pośrednictwem strony Movie-List.com udostępnił w internecie trzeci pełny zwiastun, który w USA zadebiutował w kinach 9 marca razem z inną komiksową adaptacją – 300, ale dopiero teraz zwiastun trafił do internetu. Tylko w serwisie fdb.pl możesz zobaczyć ten zwiastun z polskimi napisami!

Zwiastun możesz zobaczyć TUTAJ, a pozostałe klipy TUTAJ.

Kadr z filmu Spider-Man 3 2007Kadr z filmu Spider-Man 3 2007

Scenariusz do Spider-Mana 3napisał Alvin Sargent. Po raz trzeci reżyserią filmu zajmuje się Sam Raimi. Avi Arad, Grant Curtis i Laura Ziskin są producentami filmu. Główne role ponownie grają: Tobey Maguire, Kirsten Dunst i James Franco.

Światowa i polska premiera najnowszej części o przygodach Spider-Mana jest zaplanowana na 4 maja 2007 roku. Budżet filmu to 300 milionów dolarów.

W Spider-Manie 3 nareszcie Peterowi Parkerowi udaje się pogodzić swoje przywiązanie do Mary Jane i obowiązki, jakie na nim spoczywają jako Spider-Man. Nic jednak nie trwa wiecznie. Kiedy kostium Człowieka-Pająka zmienia się na czarny kolor, zmienia się również jego osobowość. Ukazuje się czarna, mściwa strona charakteru Parkera, którą dotąd starał się kontrolować. Pod wpływem kostiumu Peter staje się zbyt pewny siebie i zaczyna zaniedbywać ludzki, którym zależało na nim najbardziej. Zmuszony do wyboru pomiędzy kuszącymi mocami nowego kostiumu, a współczującym bohaterem jakim kiedyś był. Peter musi nie tylko pokonać swoje demony, ale również dwa nowe czarne charaktery – Sandmana i Venoma, którzy zrobią wszystko, aby zagrozić jemu samemu i wszystkim, których kocha.

Niedawno wystartowała polska, oficjalna strona – http://www.spiderman3.pl/, a także pojawił się polski plakat, który możesz zobaczyć TUTAJ.


Ronaldinho
"May the Force Be With You"