Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Elektra jest socjopatką 3

Wszyscy fani serialu Daredevil z niecierpliwością wyczekują drugiej serii. Jednym z powodów jest wprowadzenie do produkcji Punishera. Nie jest to jednak jedyna nowa postać, która zobaczymy w nowych odcinkach. Drugim nowym pseudonimem, który pojawi się w kolejnym sezonie jest Elektra.

I to właśnie na jej temat wypowiedziała się Elodie Yung, która wciela się w tę postać:

To co chciałam przemycić z kart komiksów to oziębłość tej postaci. Dużo dyskutowaliśmy na ten temat z Dougiem Petrie i Markiem Ramirezem (showrunnerzy serialu). Wydaje nam się, że Elektra jest socjopatką. Świat jest dla niej grą, szachowym polem, i to właśnie motywuje ją do działania. Zrobi wszystko, aby zdobyć gola. Jeśli z tego powodu będzie musiała zabijać ludzi, to będzie to robiła.

Te słowa mogą wydawać się jak opis czarnego charakteru. Według Yung tak nie jest:

Z drugiej strony chcieliśmy stworzyć wielopłaszczyznową postać. Elektra nie jest złą osobą, ale nie jest także dobrą. Ona posiada różne cechy charakteru, tak naprawdę dopiero poszukuje kim jest. Ten sezon to początek jej historii i miejmy nadzieję, że uda jej się znaleźć to czego szuka.

Jaka naprawdę będzie Elektra, tego dowiemy się przy okazji drugiego sezonu Daredevila. A ten będzie miał premierę na platformie Netflix 18 marca.

Źrodło: geektyrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…