Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

O czym może opowiadać Thor: Ragnarok? 2

Fani filmowego uniwersum Marvela oraz Hulka marzą, aby wreszcie powstały plany stworzenia aktorskiej wersji komiksu "Planet Hulk". Na razie powstał tylko film animowany opowiadający tę historię.

Podobno przed kilkoma laty Kevin Feige miał plany zrobienia takiego filmu, jednak wówczas ludzie tacy jak Joss Whedon i James Gunn byli zajęci swoimi własnymi projektami dla Marvela. Jeśli wierzyć plotkom, wytwórnia w końcu znalazła sposób na przeniesienie na duży ekran wątków z "Planet Hulk".

Jak podaje Geek.com, czarnym charkaterem w filmie Thor: Ragnarok będzie bogini Hela, w którą wcieli się Cate Blanchett. Zjednoczy ona swoje siły z Lokim, co zaowocuje zniszczeniem młotu Mjolnir i wygnaniem Thora z Asgardu. Trafi on na planetę, gdzie odbywają się walki gladiatorów. Aby odzyskać wolność będzie musiał zostać mistrzem areny. I tutaj pojawi się pewien problem. Będzie musiał pokonać obecnego championa, którym będzie oczywiście Hulk.

Pierwszym pytaniem, które należy sobie zadać jest oczywiście to w jaki sposób zielony stwór trafił na inną planetę. Miejmy jednak nadzieję, że scenarzyści wybrną z tego obronną ręką. Oczywiście pod warunkiem, że te plotki się potwierdzą.

Za kamerą Thor: Ragnarok stanie Taika Waititi. Premiera w listopadzie 2017 roku.

Źrodło: geek.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…