Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Będzie kontynuacja horroru Mama 0

Jak donosi The Hollywood Reporter trwają prace nad kontynuacją horroru Andresa Muschiettiego, Mama. Znaleziono już nawet ludzi, którzy będą za to odpowiedzialny.

Za kamerą filmu ma stanąć duet Kevin Kölsch i Dennis Widmyer, który w 2014 roku stworzył inny horrror, Starry Eyes. Kölsch i Widmyer napiszą także scenariusz obrazu. Wiadomym jest natomiast, że w roli Anabelle nie powróci gwiazda części pierwszej, Jessica Chastain. Nie jest jednak wykluczone, że ta postać ponownie będzie główną bohatarką. Wtedy wcielić się miałaby w nią inna aktorka.

Oryginał został wyprodukowany przez Guillermo del Toro, a w obsadzie oprócz Chastain był także gwiazdor Gry o tron, Nikolaj Coster-Waldau. Dwie małe dziewczynki znikają w lesie w tajemniczych okolicznościach po tym, jak ich rodzice zostają zamordowani. Kilka lat później udaje się odnaleźć siostry, które w końcu mogą rozpocząć nowe życie. Niestety, gdy światło gaśnie okazuje się, że nadal jest COŚ, co chce odnaleźć dziewczynki i utulić je do snu.

Mama na całym świecie zarobiła 146 milionów dolarów. Budżet filmu wyniósł raptet 15 milionów, więc zdecydowanie można uznać to za sukces.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…