Będzie kontynuacja horroru Mama

Jak donosi The Hollywood Reporter trwają prace nad kontynuacją horroru Andresa Muschiettiego, Mama. Znaleziono już nawet ludzi, którzy będą za to odpowiedzialny.

Za kamerą filmu ma stanąć duet Kevin Kölsch i Dennis Widmyer, który w 2014 roku stworzył inny horrror, Starry Eyes. Kölsch i Widmyer napiszą także scenariusz obrazu. Wiadomym jest natomiast, że w roli Anabelle nie powróci gwiazda części pierwszej, Jessica Chastain. Nie jest jednak wykluczone, że ta postać ponownie będzie główną bohatarką. Wtedy wcielić się miałaby w nią inna aktorka.

Oryginał został wyprodukowany przez Guillermo del Toro, a w obsadzie oprócz Chastain był także gwiazdor Gry o tron, Nikolaj Coster-Waldau. Dwie małe dziewczynki znikają w lesie w tajemniczych okolicznościach po tym, jak ich rodzice zostają zamordowani. Kilka lat później udaje się odnaleźć siostry, które w końcu mogą rozpocząć nowe życie. Niestety, gdy światło gaśnie okazuje się, że nadal jest COŚ, co chce odnaleźć dziewczynki i utulić je do snu.

Mama na całym świecie zarobiła 146 milionów dolarów. Budżet filmu wyniósł raptet 15 milionów, więc zdecydowanie można uznać to za sukces.

Źrodło: comingsoon.net


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)