Po prostu kocham kino :)

Walentynkowy weekend z Happy Enedem! 0

Od 12 do 14 lutego br. w kinach sieci Multikino odbędzie się walentynkowy weekend z Happy Endem! Z tej okazji na widzów czekają niezwykłe premiery filmowe: Planeta singli, Jak to robią single i Deadpool. Ponadto 12 lutego odbędą się dwa nocne maratony filmowe – ENEMEF: Walentynkowy i ENEMEF: Antywalentynkowy. Już dziś kup bilety na walentynkowe premiery oraz na wydarzenia specjalne.

Walentynki w Multikinie to najlepsze premiery filmowe i niezwykłe wydarzenia specjalne, które zakończą się Happy Endem. Od 12 do 14 lutego br. widzowie będą mogli zobaczyć między innymi komedię romantyczną Planeta singli. Główna bohaterka Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Druga walentynkowa propozycja to komedia Jak to robią single. Nowojorscy single zabiorą widzów w ekscytującą filmową podróż w poszukiwaniu szczęścia w mieście, które nigdy nie śpi. Natomiast Deadpool to ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics.

Ponadto Multikino przygotowało coś zarówno dla osób, które przepadają za romantycznymi wieczorami w kinie i lekkimi filmami o miłości, jak i dla tych, którym mrok sali kinowej kojarzy się wyłącznie z dobrymi dreszczowcami. Podczas specjalnych maratonów filmowych każdy będzie miał szansę obejrzeć to, co lubi najbardziej.

  • W repertuarze ENEMEFU: Walentynki znalazły się: błyskotliwa i zaskakująca Planeta singli, mądry i zabawny Kocha, lubi, szanuje oraz lekkie i wciągające Słowo na M.
  • Natomiast na uczestników ENEMEFU: Antywalentynki czeka: demoniczny i tajemniczy The Boy, trzymający w napięciu Labirynt oraz klimatyczny i niepokojący Dar.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…