Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Flash i Supergirl połączą swe siły 3

Plotki, które w ostatnich tygodniach pojawiały się na temat ewentualnego crossovera Flasha i Supergirl potwierdziły się. Obie te postacie zostaną zaprezentowane razem na ekranie!

Barry Allen, w którego wciela się Grant Gustin pojawi się w serialu Supergirl. Epizod ten zostanie wyemitowany 28 marca. Tym samym zapewnienia twórców serialu o kuzynce Supermana o tym, że chcą oni tworzyć swoją własną serię można wyrzucić do kosza.

O to co mieli do powiedzenia na ten temat.

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani z możliwości poinformowania Was, że stanie się to o czym marzyliśmy od początku tworzenia Supergirl – w jednej drużynie, na jednym ekranie pojawi się ona i Flash! Chcemy podziękować Grantowi Gustinowi za znalezienie czasu i wpadnięcie do nas z wizytą na plan. Także dziękujemy CBS, The CW, Warner Bros. i DC. I na koniec, dziękujemy fanom i dziennikarzom, którzy ciągle wysyłali zapytania czy jest to możliwe. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć odcinek warty tego entuzjazmu i wsparcia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Tomasz Rutkowski 2016-02-04

Oglądam Arrow i Flasha od początku. Mając na uwadze przyszłe crossovery twórcy zmuszają mnie do oglądania słabej Supergirl i Legends of Tomorrow. Nienawidzę ich za to :-(

Redox Lamper 2016-02-04

@Lamper To jeden z powodów, dla których zrezygnowałem w ogóle z całego tego serialowego uniwersum DC. Jakoś bardziej przemawiają do mnie 13-odcinkowe sezonu "DD" i "JJ" na Netflixie.

Adam Lamper 2016-02-04

@Lamper mam dokładnie to samo:) Na razie jednak odpuszczę sobie te dwa seriale no i jeszcze Constantine – pojawił się w Arrow.

Tomasz Rutkowski fantasta 2016-02-05

@fantasta Constantina obejrzałem całego i mi się bardzo podobał. Akurat tę postać chciałbym częściej :-)

Quagmire Lamper 2016-02-05

@Lamper Oglądam tylko Flasha i jakoś to idzie do przodu. Nawet nie zauważam dokańczania wątków w Arrow, takie są ostatnio pasjonujące. Co do LoT, mógłbym nie przeżyć manierycznej gry Scofielda rozciągniętej na 20 godzin serialu :)

Proszę czekać…