"May the Force Be With You"

Bill Smitrovich w Iron Manie 0

Bill Smitrovich znalazł się w obsadzie Irona Mana. Wkrótce zostaną ujawnione nazwiska kolejnych aktorów. Zdjęcia do filmu już trwają.

Znany z gościnnych występach w serialu Bez śladuBill Smitrovich dołączył do obsady Iron Mana. Aktor dołączył niedawno do obsady pilota, nowego serialu Me & Lee?, gdzie wcieli się w postać ojca Jamie Kennedy.

Bill SmitrovichBill Smitrovich

Scenariusz, na podstawie komiksu Stana Lee, napisał Arthur Marcum i Matthew Hollaway. Reżyserem projektu jest Jon Favreau, a producentem Avi Arad. Na pierwszym planie zobaczymy Roberta Downey'a Jr. i Shauna Touba. Mniejsze role otrzymali: Gwyneth Paltrow, Terrence Howard, Jeff Bridges i Leslie Bibb.

Bohaterem Iron Mana jest Tony Stark (Robert Downey Jr.), wynalazca i szef przedsiębiorstwa Stark Enterprises, który aktywnie uczestniczy w walce z terroryzmem i szpiegostwem. W czasie pracy nad jednym z wynalazków, Stark ulega tragicznemu wypadkowi. Od teraz funkcjonować może wyłącznie dzięki specjalnemu kombinezonowi, który daje mu wielką moc.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 12 marca w Kalifornii.

Budżet produkcji szacowany jest na 75 mln dolarów.

Premiera zapowiedziana jest na 30 kwietnia 2008 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

kill

Już gorzej pasującego aktora niż Robert Downey Jr, to chyba nie mogli znaleźć do tej roli. Może przespał się z reżyserem? :-)))

Trophy kill

Hyhy… wątpię żeby Downey Jr. był w typie Favreau’a. :-))) W ogóle, mogli lepszego reżysera dać!

Anonimowy

Nie przesadzajmy, Stark nie ma cały czas dupy wciśniętej w ten swój kombinezon.

Proszę czekać…