Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Premiery w marcu na FOX Comedy 4

W marcu na kanale FOX Comedy swoje premiery będą miały 2 nowe seriale (Królowe krzyku i Scenki z życia). Zadebiutuje także 5 sezon znanego i lubianego serialu komediowego Jess i chłopaki.

Strona 1 z 3

KRÓLOWE KRZYKU (Scream Queens), Sezon 1 (13 odcinków po 60 minut)

Królowe krzyku to serial komediowy, który w znakomity sposób łączy elementy czarnego humoru oraz parodię krwawego horroru i zagadkowego kryminału. Jego producentami są autorzy sukcesu produkcji takich jak American Horror Story czy GleeRyan Murphy i Brad Falchuk oraz Ian Brennan (Glee).

Akcja serialu rozgrywa się na kampusie amerykańskiego college’u. Bractwo Kappa zarządzane jest żelazną ręką (w różowej rękawiczce), należącą do Chanel Oberlin (w tej roli Emma Roberts, znana m.in. z serialu American Horror Story oraz filmu Krzyk 4). Pewnego dnia na kampusie dochodzi do serii tajemniczych morderstw. Zabójcą jest nieznany sprawca w kostiumie Czerwonego Diabła. Wśród mieszkańców kampusu jest wielu podejrzanych, którzy mogą mieć motyw do popełnienia zbrodni. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że każdy potencjalny morderca, może także stać się kolejną ofiarą…

W Królowych krzyku zobaczymy laureatkę nagród BAFTA oraz Saturn, dwukrotną zdobywczynię Złotych Globów – Jamie Lee Curtis (Halloween, Rybka zwana Wandą, Prawdziwe kłamstwa). W serialu wystąpiły także m.in.: nominowana do Złotych Globów i Emmy (za kreację Rachel Berry w serialu Glee) Lea Michele oraz nominowana do Oscara za rolę w filmie Mała Miss Abigail Breslin (Sierpień w hrabstwie Osage).

Jedną z głównych ról w serialu kreuje Billie Lourd (Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy). Aktorka prywatnie jest córką Carrie Fisher, pamiętnej księżniczki Lei z serii Gwiezdne wojny. Billie, występując w Królowych krzyku, często nosi na głowie dziwaczne nauszniki, które są nawiązaniem i hołdem dla charakterystycznych fryzur jej matki w kultowej gwiezdnowojennej sadze. W serialu widzowie zobaczą także popularną wokalistkę Arianę Grande.

PREMIERA: CZWARTEK, 24 MARCA, GODZ. 22:00
Emisja: czwartki od godz. 22:00

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…