KONKURS - Dying Light: Enhanced Edition [zakończony] 8

W związku z premierą Dying Light: The Following, zapraszamy wszystkich użytkowników do konkursu, w którym do wygrania są ekskluzywne egzemplarze gry – Dying Light: Enhanced Edition.

Laureatami konkurs są: Animek84, fantasta

Wśród osób biorących udział rozlosujemy kody do pobrania gry na PC Xbox One oraz PS4. Dying Light: Enhanced Edition (czyli podstawowe DL z wszystkimi ulepszeniami oraz wszystkimi dodatkami, w tym także z najnowszym rozszerzeniem The Following).

Dying Light

Zostaw miejskie mury za sobą i odkryj krainę pełną zagadkowych postaci, śmiercionośnej broni i mrożących krew w żyłach zadań. Zasiądź za kierownicą terenowego buggy, zachlap koła litrami zombiaczej krwi i przełącz brutalność kreatywną na piąty bieg.

Dying Light: The Following to ogromne rozszerzenie do gry Dying Light i jednocześnie nieznany rozdział historii Kyle’a Crane’a. Odkryjesz rozległy region, który poprzez nowe lokacje, mechaniki rozgrywki i wyzwania odmieni twoje spojrzenie na Dying Light. Jednocześnie wciąż będziesz mógł korzystać ze wszystkich filarów rozgrywki, dzięki którym Dying Light przekonał do siebie miliony graczy na całym świecie.

Dying Light

ZADANIA KONKURSOWE

1. W konkursie mogą brać udział tylko użytkownicy, którzy w fdb.pl ocenili przynajmniej 200 filmów. Aby ułatwić sprawę zapraszamy do RANKINGÓW

2. Dodaj w trakcie trwania konkursu poprawnie przynajmniej 30 plakatów do filmów, które takiego jeszcze nie mają. Aby ułatwić sprawę zapraszamy do KATALOGU

3. Napisz dlaczego to ty masz wygrać. Uzasadnij w 2 zdaniach

UWAGA Dla użytkownika, który w trakcie trwania konkursu doda do bazy najwięcej plakatów i portretów, czeka dodatkowa nagroda.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- wersję gry jaką preferujesz: PC, Xbox One lub PS4
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- w tytule maila proszę wpisać: Dying Light

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 09.03.2016 do godz. 23:59.
5. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Camizi 2016-02-24

Polskie studia ostatnimi laty udowadniają, że potrafią tworzyć gry na światowym poziomie. Jak najbardziej zachęcam każdego grającego usera do udziału w konkursie, zwłaszcza jak się komuś Dead Island podobało. :)

Proszę czekać…