Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Daniel Craig kończy z Jamesem Bondem 0

Nie od dzisiaj wiadomo, że Daniel Craig i Mark Strong to dobrzy przyjaciele. Według tego drugiego, odtwórca roli Jamesa Bonda nie powróci już w ikonicznej roli, a Spectre to ostatni film, w którym wcielił się w Agenta 007.

Wiecie co, zawsze chciałem zagrać czarny charakter w filmie o Bondzie, w którym grał Daniel, ponieważ jest to mój kumpel i byłoby to świetne. Aczkolwiek myślę, że jego przygoda z Bondami dobiegła już końca i prawdopodobnie nie będę miał już okazji. Grałem już wielu złoczyńców i byłoby wspaniałe gdybym mógł zagrać jednego z tych bondowskich, ponieważ oni to całkiem inna grupa czarnych charakterów.

powiedział Strong w wywiadzie dla The Short List.

Warto dodać, że aktualnie Mark Strong promuje swój najnowszy film, w którym wciela się… w szpiega. Mowa tutaj o komedii Bracia Grimsby, w której występuje także Sacha Baron Cohen. Aktor zapytany o to, czy nie spróbowałby przekonać Craiga do ponownego zagrania szpiega odpowiedział:

Spróbuję, uwierz mi. Aczkolwiek pewne decyzje zostały już podjęte. Daniel był świetny w tej roli, uwielbiam go. Myślę, jednak że czuje się już tym zmęczony. Zrobił z tą rolą co chciał.

Daniel Craig w roli Bonda wystąpił czterokrotnie. Jego debiutem był film Casino Royale w 2006 roku. Na razie nie podano jeszcze oficjalnej informacji na temat tego, że Spectre było jego ostatnim filmem z tej serii.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox

W "Spectre" wyglądał na wymęczonego graniem tej roli. Chyba zmiana wyjdzie na plus.

Pajo23

Oby Strong miał rację…

Proszę czekać…