Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Grupa Onet rozpoczyna programową ofensywę 1

Grupa Onet przygotowuje ofensywę programową. W ofercie znajdą propozycje publicystyczne, lifestylowe, sportowe i rozrywkowe. Do drużyny dołączą także nowe, znane twarze, które do tej pory mogliśmy oglądać w telewizji.

Bartosz Węglarczyk, Roman Młodkowski, Łukasz Grass oraz Marcin Cejrowski to tylko niektóre z nowych twarzy, które zadebiutują na łamach Onetu. W obsadzie znajduje sie także kilka głośnych nazwisk. Swoje właśne programy mają poprowadzić Tomasz Lis, Michał Pol, Michał Broniatowski, Paulina Młynarska, Tomasz Raczek, Zbigniew Urbański i Tomasz Jachimek.

Oferta Onetu to własne programy, które skupią się na wielu dziedzinach życia – będą poruszane kwestie polityczne, społeczne i gospodarcze. W wiosennej ramówce znajdziemy 30 autorskich produkcji Grupy, w tym 15 nowości oraz 6 cyklicznych programów na żywo!

Naszym strategicznym celem w Polsce jest zredefiniowanie jakości mediów internetowych, a w szczególności video. Dlatego dziś otwieramy kolejny rozdział w mediach on-line, czego dowodem jest fakt, że najlepsi polscy dziennikarze rozpoczynają współpracę z naszymi serwisami internetowym. Dzięki temu nasi widzowie i czytelnicy mają gwarancję, że znajdą u nas wysokiej jakości treści, które wyrażają różnorodne opinie i pogląd.

powiedział Mark Dekan, CEO Grupy Onet-RAS Polska.

Jako pierwszy zadebiutuje program Tomasza Lisa sygnowany jego nazwiskiem. Premierę przewidziano już na 29 lutego. Ma to być program publicystyczny w podobnej formie do tego, który jeszcze nie tak dawno prowadził w telewizji publicznej. Lis będzie do studia zapraszał gości z różnych dziedzin życia – od polityków, po sportowców i aktorów.

Fani sportu znajdą również program dla siebie. Prowadzony przez Michała Pola "Euro Misja 2016" skupi się na polskich piłkarzach, ich formie i przygotowaniach do francuskiego turnieju. W studiu pojawiać się będą znane osobistości związane z futbolem, między innymi komentatorzy sportowi Mateusz Borek i Dariusz Szpakowski.

Ciekawe zapowiadają się także programy Tomasza Jachimka oraz Zbigniewa Urbańskiego. Ten pierwszy co tydzień w sposób humorystyczny i ironiczny będzie przyglądał się wydarzeniom w Polsce. Na swój celownik weźmie nie tylko politykę, ale również świat biznesu, rozrywki i kultury. Urbański z kolei będzie prowadził program, w którym przyjrzy się technologicznym nowinkom, w których będzie doradzał (lub też nie) czy warto dokonać zakupu.

Widać, że Grupa Onet szykuje niemały przełom jeśli chodzi o internetowe nadawanie materiałów wideo.

Źrodło: Onet

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2016-02-25

Oho sama elyta XD

Camizi 2016-02-25

Widzisz i nie grzmisz. Lis znowu gospodarzem programu publicystycznego. Że też są ludzie, którzy wciąż traktują tego klauna poważnie…

Elizabeth_Linton 2016-02-25

Nr. 2, 9, 11, 12 – nie kojarzę.

Proszę czekać…