Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

John Bernthal gotowy na Punishera 0

W magazynie Empire pojawiła się nowa fotografia Punishera, w którego wciela się Jon Bernthal. Postać ta pojawi się w drugim sezonie Daredevila.

Jakiś czas temu sporo mówiło się na temat ewentualnego spin-offu i solowego serialu Frank Caste’a a.ka Punishera. Sam Bernthal bardzo pozytywnie reaguje na ten pomysł.

Frank jest napędzany gniewem i desperacją, więc gdy pojawia się facet który ma kostium z małymi rogami walczący z bandziorami, wydaje mu się to absurdem. Ich relacja jest jednak bardzo ciekawa. Są oni absolutnymi wrogami, jednak rozumieją siebie nawzajem.

powiedział aktor.

Sezon ma skupić się na wyborach moralnych obu tych postaci. Będą momenty, że widzowie zaczną sympatyzować z nimi oboma i do nich będzie należał wybór, któremu zaczną kibicować. Jeśli chodzi o spin-off, to oto co powiedział aktor, którego kariera ruszyła do przodu po udziale w The Walking Dead:

Ten gość wypalił znamię na moim sercu i duszy. Bez przerwy o nim myślę. I patrzę na wiele rzeczy tak samo jak Frank, stary jestem żołnierzem. Jeśli do mnie zadzwonią, pojawię się i będę gotowy.

Tego czy Bernthal poradził sobie w roli Punishera dowiemy się niebawem. Premiera drugiego sezonu 18 marca.

Źrodło: Empire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…