Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Co reżyser oryginalnego Kruka sądzi o remake'u? 1

Od dawna Hollywood zabiera sie za remake kultowego thrillera z Brandonem Lee, Kruk. Zawsze jednak coś staje na przeszkodzie. Na temat nowe wersji filmu wypowiedział się reżyser oryginału, Alex Proyas.

Osobiście uważam, że jest to niepotrzebne. Powtarzałem to wielokrotnie, ukończyłem ten film z szacunku dla Brandona. Tylko i wyłącznie dlatego to zrobiłem i jestem z tego zadowolony. Uważam, że jest to jego spuścizna. Nie mam czasu dla ludzi, którzy na nowo chcą stworzyć ten film. Dla mnie byłoby dobrze, gdyby Hollywood wreszcie sobie odpuściło.

powiedział Proyas w wywiadzie dla Collidera.

Słowa reżysera, którego najnowszy film Bogowie Egiptu okazał się byc katastrofą artystyczną, rozrywkową i kasową, z pewnością nic nie zmienią w kontekście remake’u Kruka. Po wielu problemach, związanych miedzy innymi z ogłoszeniem bankructwa przez Relativy Media, wreszcie ruszają zdjęcia.

Ekipa pod dowództwem Corina Hardy'ego ma wejść na plan jeszcze tej wiosny. Co ciekawe wciąż nie znaleziono odtwórcy głównej roli, Erica Dravena.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
CameronPoe 2016-03-01

Rzeczywiście powinni sobie odpuścić, bo tylko Kruk z Brandonem jest świetny, a te marne kontynuacje, tak jak i zapewne ta co się szykuje NIGDY NIE POWINNY POWSTAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Proszę czekać…