Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jesse Eisenberg chce Zombielandu 2 1

W mediach coraz więcej mówi się o kolejnej próbie stworzenia kontynuacji komedii grozy – Zombieland. Tym razem głos w tej sprawie zabrał Jesse Eisenberg, który wcielił się w jedną z głównych ról w filmie z 2009 roku.

Tak, byłbym zachwycony z możliwości zrobienia tego filmu. Wiem, że są plany jego stworzenia od jakiegoś czasu i wiem, że próbują zrozumieć dokładnie to co może się zdarzyć. To jeden z tych filmów, które potrzebują odpowiedniego sequela. Ten wykreowany świat jest dziwny, jednak skupia w sobie zespół interesujących charakterów, które ciekawie byłoby zobaczyć po raz kolejny. Mam nadzieję, że do tego dojdzie i jestem przekonany, że wszyscy chcieliby tego samego. Niektóre sequele się nie udają, jednak to jest rodzaj tego filmu, który musi wyjść, ponieważ ludzie lubią go z osobistych powodów, pomimo tego, że jest to komedia zombie.

W ubiegłym tygodniu scenarzyści Rhett Reese i Paul Wernick w jednym z wywiadów wyznali, że ten projekt wciąż jest żywy. Twierdzą oni, że Sony nadal ma w planach stworzenie filmu i trwają prace nad tym, aby wszystko było idealnie przygotowane. Według nich nie ma powodu, aby aktorzy i reżyser angażowali się dopóki wszystkie szczegóły nie zostaną ustalone.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…