Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Luke Skywalker może być gejem 0

Fani od dawna zadają sobie pytanie czy to możliwe, aby Luke Skywalker był gejem. Odpowiedzi na nie postanowił udzielił odtwórca kultowej roli, Mark Hamill.

Już przy okazji premiery widowiska Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy, mówiło się jakoby pierwszym gejem w historii sagi był Poe Dameron grany przez Oscara Isaaca. Inni twierdzą jednak, że ktoś inny piastuje to miano. Mowa tutaj o Luke’u Skywalkerze.

Czytałem w Internecie, że JJ jest otwarty na to. W dawnych czasach fani o to nie pytali, teraz jednak często fani piszą do mnie i zadają pytania. "Jestem gnębiony w szkole… boję się ujawinić", pytają: "Czy to możliwe, aby Luke Skywalker był gejem?". Wtedy im odpisuję, że to wszystko zależy od widza. Jeśli uważasz, że Luke jest gejem, to nim jest. Nie powinieneś się tego wstydzić. Oceniajmy Luke’a przez jego charakter, a nie to kogo kocha.

powiedział aktor.

Warto również przypomnieć spekulacje fanów, według których Rey jest córką Luke’a. Oczywiście taki obrót spraw nie sprawa, że Luke Skywaler nie może być gejem. A jaka jest wasza opinia na ten temat?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

CameronPoe

Moja opinia? – chyba popierdoliło się już wszystkim w głowach pisząc takie bzdury!!!!!!!!!!!

Redox

To niewiarygodne jak z ironicznej wypowiedzi aktora, portale potrafią usnuć tak niedorzeczne historie.

Proszę czekać…