Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Hiddleston chce być nowym Bondem 3

Od miesięcy spekuluje się nad porzuceniem roli Jamesa Bonda przez Daniela Craiga. Jeszcze dłużej mówi się natomiast kto mógłby go zastąpić.

Kandydatów było sporo – Hugh Jackman, Idris Elba czy Damian Lewis. To tylko niektóre z nazwisk pojawiających się w prasie. Kolejnym kandydatem, który bardzo pozytywnie wyraża się o możliwości zagrania Agenta Jej Królewskiej Mości jest gwiazda Marvela, Tom Hiddleston.

Po prostu kocham melodię początkową, przenośnie i mitologię tej postaci. Kocham w niej wiele rzeczy. Jeśli taka szansa zapukałaby do drzwi, byłaby ona niesamowitą okazją. Jestem psychicznie przygotowany do takiej pracy. Nie zlekceważyłbym jej.

powiedział aktor.

Tom Hiddleston od momentu zagrania Lokiego w filmowym uniwersum Marvela jest niezwykle popularnym aktorem. Aktualnie można oglądać go w miniserialu The Night Manager. Już niebawem z kolei premiera jego nowego filmu, High-Rise (w Polsce od 8 kwietnia). A przed nami role w blockbusterach – Thor: Ragnarok oraz Kong: Skull Island.

A Wy jak uważanie, Tom nadawałby się do tej roli? Bo według mnie to całkiem ciekawy kandydat.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bluejohn_26 2016-03-08

Jestem zdecydowanie za. Aktorsko jest całkiem dobry, a w akcyjniakach też sobie radzi, więc na pewno jest jest to dobra propozycja. No i w końcu moglibyśmy mieć Bonda na dłużej, bo jest dosyć młody. Natomiast pozostali wymienieni kandydaci, jak dla mnie, są nieco zbyt wiekowi, pociągnęliby góra 2-3 filmy, więc za jakiś czas czekałaby nas kolejna zmiana.

Proszę czekać…